Nie przestajemy pomagać!

Mamy wieści – dużo nowych zakupów, trochę zdjęć i mnóstwo planów, aby dalej nieść pomoc. Czasem ciężko nam uwierzyć, że od wybuchu wojny minęło już ponad 5 miesięcy… Mimo to, a może nawet tym bardziej – my się nie poddajemy. Będziemy dalej pomagać, bo wiemy, że im dłużej trwa ta wyniszczająca wojna, tym większe są potrzeby…

Przygotowujemy kolejny transport.
Nasz najnowszy zakup to stabilizatory zewnętrzne (2 sztuki), dodatkowe trzy łóżeczka noworodkowe (jeszcze jedno dostarczyliśmy w poprzednim transporcie , zdjęcie poniżej w galerii ) oraz ogrzewacz płynów infuzyjnych. I jak dotychczas – bardzo duża ilość leków z zaprzyjaźnionej apteki ALFA.
Prezes naszej Fundacji w najbliższych dniach dostarczy je do najbardziej potrzebujących szpitali, które zgłosiły się do nas z listą zapotrzebowania.

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność firmie TECH-MED za bardzo korzystną cenę, którą zaproponowali nam, gdy dowiedzieli się w jakim celu kupujemy łóżeczka dla noworodków. Jesteście wielcy!
Dziękujemy też wszystkim Darczyńcom, że jesteście z nami i prosimy – wspierajcie nas dalej, abyśmy mogli nadal kupować i przewozić niezbędny sprzęt i leki dla ratowania życia i zdrowia cywili oraz walczących o wolność w Ukrainie.

Zobacz więcej

Fundacja Biedronki

Nasza Fundacja została niedawno jednym z 22 partnerów programu Fundacji Biedronki „Karta dobra”. W ramach projektu ubogie, samotne osoby starsze otrzymują kartę na zakupy do

Czytaj więcej