Nie przestajemy pomagać!

Mamy wieści – dużo nowych zakupów, trochę zdjęć i mnóstwo planów, aby dalej nieść pomoc. Czasem ciężko nam uwierzyć, że od wybuchu wojny minęło już ponad 5 miesięcy… Mimo to, a może nawet tym bardziej – my się nie poddajemy. Będziemy dalej pomagać, bo wiemy, że im dłużej trwa ta wyniszczająca wojna, tym większe są potrzeby…

Przygotowujemy kolejny transport.
Nasz najnowszy zakup to stabilizatory zewnętrzne (2 sztuki), dodatkowe trzy łóżeczka noworodkowe (jeszcze jedno dostarczyliśmy w poprzednim transporcie , zdjęcie poniżej w galerii ) oraz ogrzewacz płynów infuzyjnych. I jak dotychczas – bardzo duża ilość leków z zaprzyjaźnionej apteki ALFA.
Prezes naszej Fundacji w najbliższych dniach dostarczy je do najbardziej potrzebujących szpitali, które zgłosiły się do nas z listą zapotrzebowania.

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność firmie TECH-MED za bardzo korzystną cenę, którą zaproponowali nam, gdy dowiedzieli się w jakim celu kupujemy łóżeczka dla noworodków. Jesteście wielcy!
Dziękujemy też wszystkim Darczyńcom, że jesteście z nami i prosimy – wspierajcie nas dalej, abyśmy mogli nadal kupować i przewozić niezbędny sprzęt i leki dla ratowania życia i zdrowia cywili oraz walczących o wolność w Ukrainie.

Zobacz więcej

Historia Pana Stanisława

Pan Stanisław potrzebuje pomocy. Jeżeli chcesz pomóc panu Stanisławowi wplać darowiznę na konto Fundacji Prometeusz –Zdrowie Seniora z Dopiskiem ”Dla Stanisława”. Kupujemy leki, opłacamy czynsz,

Czytaj więcej