Świąteczne spotkanie z podopiecznymi

Ciepłe, radosne spotkanie i pyszne jedzenie zostało po raz kolejny zorganizowane dla naszych podopiecznych dzięki wsparciu Fundacji Biedronki, która opłaciła obiad świąteczny w ramach akcji „Jajeczko”.
Nasza fundacja „Prometeusz-Zdrowie Seniora” troszczy się o osoby starsze, biedne i samotne. Dlatego tak ważne jest dla nich, aby przed Świętami Wielkanocnymi przebywali wśród przyjaznych ludzi, czuli się jak w gronie rodzinnym, otrzymywali ciepło i uwagę. Na uroczystym obiedzie obecni byli założyciel Fundacji „Prometeusz-Zdrowie Seniora” Albert Czetwertyński, Prezes Fundacji Montserrat Gras Graupera , wolontariusze, dobroczyńcy, którzy od wielu lat opiekują się najbardziej potrzebującymi. Na świąteczne spotkanie zaproszona została także przedstawicielka Fundacji Biedronki.
Oprócz pysznego jedzenia goście, a ich było 65 osób, mogli wspólnie zaśpiewać ulubione pieśni z utalentowanym piosenkarzem, który w wykonanie każdej piosenki wkładał całe serce, poruszając serca gości, którzy nie mogli powstrzymać się od wspólnego śpiewania.
Gdy świąteczne spotkanie dobiegło końca, każdy z obecnych Seniorów został obdarowany smakowitym podarunkiem.
@fundacjabiedronki
#pomocbiednym
#pomocseniorom

See more

Historia Pana Stanisława

Pan Stanisław potrzebuje pomocy. Jeżeli chcesz pomóc panu Stanisławowi wplać darowiznę na konto Fundacji Prometeusz –Zdrowie Seniora z Dopiskiem ”Dla Stanisława”. Kupujemy leki, opłacamy czynsz,

Read more