Pomoc dla ukraińskiego szpitala w Nagaczewie

Zwrócono się do nas z prośbą o zakup sprzętu do nowo powstającego ośrodka medycznego w Nachaczewie, który potrzebował sprzętu do prawidłowego funkcjonowania i przyjmowania pacjentów. Udało nam się znaleźć darczyńcę – Radę Miasta w Bailen, która zgodziła się sfinansować zakup sprzętu medycznego. Przygotowaliśmy wszystkie potrzebne dokumenty, znaleźliśmy sklep internetowy, który mógł wystawić fakturę w języku hiszpańskim i zakupiliśmy sprzęt za środki z darowizny od Ratusza w Bailen. Dzięki zaprzyjaźnionej Fundacji Folkowisko udało się bezpiecznie dotransportować sprzęt, który wspomógł placówkę w Nachaczewie.

Radosne Święta z Fundacją Biedronki

Święty Mikołaj odwiedził naszych podopiecznych Fundacja Biedronki sfinansowała produkty potrzebne do przygotowania świątecznych prezentów dla naszych podopiecznych. Dzięki udziałowi w programie „Radosne Święta z Fundacją